آسانسور110 در سال 1378 با رویکرد تامین تجهیزات آسانسور کششی تاسیس گردید، این مجموعه با توجه به پتانسیل فنی بالا و رویکرد فرهنگی خود برآن شد تا در سال 1385 با تمرکز بر آسانسور های هیدرولیک بخشی از مشکلات فنی موجود در آن زمان را سامان دهی کرده و باعث رونق وگسترش استفاده از اسانسور های هدیدرولیک گردد. آسانسور110 با ارائه محصولات شرکت (Wittur (OMAR LIFT حرکت قدرتمندی را آغاز کرد و طولی نکشید که علاوه بر تبدیل شدن به یکی از قوی ترین مشتریان ویتور در سطح جهانی ، در ایران نیز به عنوان پیشروترین  و معتبر ترین شرکت در صنعت آسانسور هیدرولیک شناخته شد ، آسانسور 110 با تمرکز بر خدمات پس از فروش و مهندسی فروش توانست شایستگی قالب خود را حفظ و گسترش دهد .

آسانسور 110 با هدف گسترش استفاده از آسانسور های مدرن و تکنولوژیک گیرلس و ایفای نقش خود در بستر سازی و مطلوبیت اجرای این آسانسورها فعالیت جدیدی را در این حوزه شروع نموده و مجموعه ای از خدمات شامل محصولات راهبردی و بسته های مشاوره ای و نظارتی ارائه کرده و سری های متعددی از موتورهای Gearless را عرضه خواهد کرد. 

 

هم اکنون آسانسور110 با بیش از 30 نیروی متخصص در واحد های خدمات پس از فروش ، بازاریابی ، فروش ، ارتباط با مشتریان و... مشغول به خدمت رسانی می باشد.

رویدادها

 

آسانسور 110 بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش قطعات و طراحی انواع آسانسور شروع کرده و در حال حاضر بیش از 5 سال است که بصورت خاص و تخصصی در زمینه فروش جک، پاوریونیت و قطعات آسانسورهای هیدرولیک فعالیت دارد. آسانسور 110 با ایجاد گروهی مجرب جهت مشاوره و آموزش و خدمات پس از فروش جک و پاوریونیت آسانسورهای هیدرولیک با مارک ویتور ایتالیا (WITTUR) خدماتی نوین به شرکت های آسانسوری ارائه می نماید. 

 

باشگاه مشتریان

UnderDevelopment

لینک های مفید