فلسفه ی ما

همه ما تنها یک بار زندگی می کنیم و تنها اثری که از ما باقی خواهد ماند، تغییراتی است که در زندگی همنوعان خود ایجاد کرده ایم. تغییر مثبت هدفی است که حیات سازمانی، انسانی و تجاری ما را رنگ می بخشد.

ما اتکا به نیروی ابداع و خلاقیت انسانی را به عنوان موتور محرّک کسب و کار خود برگزیده ایم تا به این وسیله نقش خود را در "تغییر ضروری" صنعت آسانسور ایران  ایفا کنیم؛ تا فضای صنعت خود را از رخوت و عادات قدیمی دور کرده و فناوری روز آسانسور دنیا را، همپای کشورهای توسعه یافته، در کشور جاری سازیم.

 

به عنوان یک سازمان ما همواره به وجود یک زنجیره از آثار باور داشته ایم:

آن چه ما در قبال مشتریان خود می کنیم، احساسی که محصولات ما در مصرف کنندگان نهایی ایجاد می کنند، صداقتی که در ارتباط با شرکای کاری خود داریم و تعهدی که به ارائه خدمت داریم، همه در مخزنی لایزال در ذهن کائنات ذخیره شده و نتایج آن در زندگی و کار ما نمایان خواهد شد.

 

در باره مشتریان، کار ما با فروش محصول خاتمه نمی یابد. کار ما زمانی پایان می یابد که مشتریان مان به موفقیت برسند. در نتیجه ما بر خود سخت می گیریم تا تعالی مشتریان ما و  آسایش و امنیت مشتریانِ مشتریان ما تضمین شود.

 

رقابت برای ما به عنوان یکی از پیشروان در بازار، نه جدالی برای پیروز شدن، که انگیزه ای است برای نوآوری در خدمت رسانی به مشتریان. از این رو ما همه رقبای احتمالی را یار و همکار خود دانسته و آن ها را به کیفیت بالاتر و نوآوری بیشتر و انگیزاننده تر دعوت می کنیم.

 

ما شرکای کاری خود را از میان بهترین ها برمی گزینیم. کسانی که همواره به زنجیره اثر مثبت ناشی از محصولات عالی و خدمات عالی به مشتریان، و مشتریانِ مشتریان خود پایبند باشند.

 

همکاری و دوستی درون مجموعه آسانسور 110 فرصتی مغتنم برای همه اعضای مجموعه است. ما برای شکوفا شدن مهارت ها و استعداد های فنی، ذهنی و روحی به یکدیگر کمک می کنیم.

 

ما در راستای مسوولیت اجتماعی و برای حفظ منابع زیست محیطی تلاش می کنیم گرچه این تلاش به حسب ظاهر هیچ اثر مثبت روشنی روی کسب و کار ما نداشته باشد و حتی اگر دیگران همه در خلاف این مسیر حرکت کنند. ما می کوشیم نوآوری در راه پاسداشت زمین، طبیعت و محیط زیست را در صنعت خود تقویت کنیم.

 

رویدادها

 

آسانسور 110 بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش قطعات و طراحی انواع آسانسور شروع کرده و در حال حاضر بیش از 5 سال است که بصورت خاص و تخصصی در زمینه فروش جک، پاوریونیت و قطعات آسانسورهای هیدرولیک فعالیت دارد. آسانسور 110 با ایجاد گروهی مجرب جهت مشاوره و آموزش و خدمات پس از فروش جک و پاوریونیت آسانسورهای هیدرولیک با مارک ویتور ایتالیا (WITTUR) خدماتی نوین به شرکت های آسانسوری ارائه می نماید. 

 

باشگاه مشتریان

UnderDevelopment

لینک های مفید