آسانسورهای گیرلس

 آسانسور گیرلس با موتور سنکرون مغناطیس دائم (PMSM)، در مدت کوتاهی به پرطرفدارترین تکنولوژی آسانسور در سراسر دنیای مدرن تبدیل شده است.  

برتری های این فناوری بر سایر سیستم های آسانسوری، بسیار است: راحتی فوق العاده، کاهش لرزش و نویز، حجم کوچک موتور، حذف هارمونیک های مختل کننده شبکه برق و البته کاهش چشمگیر مصرف انرژی.

از آنجا که سیم پیچ های روتور در این موتورها با آهنرباهای آلیاژی خاص و کمیاب جایگزین شده اند، میزان تلفات بسیار کمتر و در نتیجه راندمان حاصله بالاتر از موتورهای آسانسور سنتی است. زمانی که این موتورها با سیستم اینورتر مناسب ترکیب شوند، راندمان بین 90 تا 95 درصد و ضریب قدرت عددی نزدیک به یک خواهد بود، که این هدیه ای بزرگ به شبکه های برق شهری و تجهیزات الکترونیکی منازل است.

از دیگر ویژگی های مهم موتورهای گیرلس، حذف قسمت مکانیکی گیربکس و در نتیجه کاهش تلفات ناشی از اصطکاک، کاهش خرابی، عدم نیاز به روغنکاری و در کل کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری است.

 

آسانسور گیرلس بدون موتورخانه

طراحی فشرده موتورهای گیرلس ابتکار اثرگذار دیگری را نیز ممکن ساخته است: حذف موتورخانه از ساختمان که در واقع یک تحول فنی و معماری قابل ملاحظه به شمار می آید، زیرا نه تنها هزینه های ساخت و ساز را کاهش می دهد، بلکه فضای ارزشمندی را آزاد نموده و ابتکار عمل طراحان معماری را افزایش می دهد.

در آسانسور گیرلس بدون موتورخانه، موتور به جای قرار گرفتن در فضایی مجزا بالای چاه، در دیواره ی چاه تعبیه می شود و با تکیه به قدرت مغناطیس و تلفیق  اجزاء موتور در ساختار دیسک مانند خود، با اشغال کمترین فضای ممکن به سادگی کابین را با سرعت بالا در ساختمانهای نسبتا بلند به حرکت در می آورد.

 

فناوری گیرلس در آسانسور110

علی رغم استقبال مشتاقانه از فناوری گیرلس در کشورهای توسعه یافته، در ایران هنوز آن گونه که باید و شاید قدر این تکنولوژی ارزشمند دانسته نشده است. دلایل متعددی برای فراگیر نشدن آسانسورهای گیرلس در کشور ما قابل ذکر است. به طور خلاصه باید گفت که نگاهی فراتر از نگاه تجاری صرف برای گسترش این فناوری در کشور مورد نیاز است که مجموعه ی آسانسور 110 با تکیه بر سوابق خود در زمینه فرهنگ سازی و توسعه دانش آسانسور هیدرولیک، این بار راهی نو برای همه گیر کردن تکنولوژی گیرلس جستجو کرده است.

ارمغان این جستجو، شراکت با تعدادی از برترین شرکت های جهان برای ارائه ی مجموعه ای از راه حل های تکنولوژیک و علمی در قالب یک برند مشتری گرا و خدمت مدار است که به زودی از آن پرده برداری خواهد شد.

برندی که به دنبال دگرگون کردن تجربه ی آسانسور است.

رویدادها

 

آسانسور 110 بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش قطعات و طراحی انواع آسانسور شروع کرده و در حال حاضر بیش از 5 سال است که بصورت خاص و تخصصی در زمینه فروش جک، پاوریونیت و قطعات آسانسورهای هیدرولیک فعالیت دارد. آسانسور 110 با ایجاد گروهی مجرب جهت مشاوره و آموزش و خدمات پس از فروش جک و پاوریونیت آسانسورهای هیدرولیک با مارک ویتور ایتالیا (WITTUR) خدماتی نوین به شرکت های آسانسوری ارائه می نماید. 

 

باشگاه مشتریان

UnderDevelopment

لینک های مفید